Акумуляторна техніка все більше завойовує споживчі симпатії, водночас все більше розширюється асортимент акумуляторів та зарядних пристроїв до них. З розростанням їх кількості та розвитком технологій з'являються нові технічні характеристики та особливості, а значить і критерії вибору.
Зарядні пристрої для садової техніки: як вибрати
Сучасні ЗП мають свої особливості та підбираються під певні акумулятори. Щоб вибір ЗП був простим та правильним, потрібно знати можливості та відмінності. Отже:
Зарядний пристрій може відрізнятися за типом управління, він може бути: ручним, автоматичним або мікропроцесорним.
- Ручні - найдешевші. Працюють стабільно, легко регулюються, можуть підходити до різних типів АКБ. Однак необхідно контролювати зарядний процес і стежити, щоб накопичувач не перегрівався;
- Автоматичні - самі контролюють процедуру, автоматично відстежують рівень заряду та сталість струму, при цьому коштують вони дорожче і не в змозі оживити повністю спустошений накопичувач;
- Мікропроцесорні (інтелектуальні) - незважаючи на компактні габарити, можуть виявляти поломку батареї та просигналізувати про неї, контролюють імпульси струму, але коштують чимало та виключають ручне втручання у робочий процес.
Для садової техніки побутового призначення відмінно підійде ручна зарядка: вона проста в експлуатації та зберіганні.
Для професіоналів, яким необхідно поспішати та навантажувати свій інструмент по кілька годин на день, а значить часто і швидко заряджати, варто вибрати автоматичний або мікропроцесорний пристрій.
Підбирати зарядні пристрої для садової техніки необхідно відповідно до типу використовуваного акумулятора: Ni-Cd, Ni-Mh, або Li-lon та відповідно до вольтажу АКБ. Сьогодні можна купити і комбі-моделі, здатні обслуговувати накопичувачі різного типу та вольтажу. Якщо з напругою ЗП питань не виникає, один прилад може стати джерелом живлення для накопичувачів від 7,2 до 18В (як правило, такого параметра достатньо для садового інструменту та техніки), то придбати ЗП змішаного типу не бажано:
- по-перше, особливо заощадити не вдасться, такі моделі стоять як дві звичайні;
- по-друге, маючи окремі за типом ЗП, можна виключити можливі помилки в експлуатації, які поспіхом можуть просто знищити батарею, що заряджається.
Але якщо вам зручніше купити комбінований прилад, віддайте перевагу інтелектуальному варіанту, тому що він здатний налаштовуватись на будь-яку батарею та регулювати параметри заряджання.
Купуйте подібні прилади у перевірених та надійних постачальників, тоді вони прослужать вам довго та ефективно. Тому купити чи замовити зарядний пристрій для садової техніки різних модифікацій за привабливою вартістю у Києві та в Україні рекомендуємо у нашому інтернет-магазині.
Ми завжди гарантуємо якість техніки, що продається, і високі стандарти обслуговування!