Заправна колонка для дизпалива зустрічається не лише на великих заправках. Сьогодні таке обладнання можна придбати для приватного користування. Дизельна заправна станція пропонується у різних варіантах моделей. Високим попитом користуються мобільні колонки, які можна використовувати в автомайстернях, гаражах, на приватних СТО. Устаткування дозволить швидко та зручно заправляти легкові машини, сільськогосподарську техніку, генератори.
Розглянемо, які варіанти обладнання для заправки дизелем і що потрібно враховувати при покупці.
Класифікація колонок в залежності від фізичних параметрів
Колонка для дизельного палива у мобільному форматі вважається зменшеним варіантом АЗС. Ідеально підходить для побутової індивідуальної експлуатації.
Конструкція обладнання дуже проста. Складається вона з таких елементів:
- Кубічного або циліндричного резервуару, виготовленого з металу, який не входить у хімічну реакцію з дизельним паливом.
- Горловини, що призначена для подачі палива.
- Заправного комплекту, що включає металевий або автоматичний пістолет для подачі палива до бака або ємності. Кран може додатково оснащуватися відсікачем крапель.
- Ротаційним лопатевим насосом самовсмоктувального типу, який забезпечує наповнення колонки паливом, що подається з цистерни.
- Корпусом, що захищає резервуар від впливу вологи, механічних пошкоджень та інших агресивних факторів довкілля.
- Електрошнуром з автомобільними клемами.
- Паливним шлангом.
- Лічильником (витратоміром) для зручного обліку дизпалива, яким заправляють автотехніку.
- Зносостійкою кнопкою запуску обладнання.
Усі дизельні заправні модулі класифікуються залежно від типу мережі та потужності. Так, міні-колонки для не надто інтенсивного режиму експлуатації, наприклад, для заправки кількох транспортних засобів, працюють від автомобільної мережі 12 В. Продуктивність таких колонок не перевищує 30 літрів на хвилину. Більш високу потужність мають модулі, що працюють від автомобільної мережі 24 В. Максимальна продуктивність сягає 40-50 літрів.
Для частої експлуатації та великого автопарку рекомендуємо придбати колонку, що працює від стаціонарної мережі 220 В. Продуктивність обладнання перевищує 60-70 літрів за хвилину.
Зверніть увагу: колонка для дизеля може вийти з ладу, якщо використовувати з пропаном, водою, гасом, спиртом, кислотами. Щоб обладнання прослужило якомога довше, суворо дотримуйтесь правил експлуатації, вказаних в інструкції від виробника.
Купівля заправного обладнання: що є у продажу
Тим, хто планує купити заправний модуль для дизпалива, потрібно враховувати низку технічних параметрів:
- продуктивність;
- тип харчування;
- рівень шуму;
- діапазон робочих температур;
- час безперервної роботи колонки.
Якщо ви бажаєте замовити недорого сертифіковане та якісне заправне обладнання, звертайтесь до інтернет-магазину. Пропонуємо демократичні ціни, великий асортимент від відомих виробників, доставку по Україні, знижки та акції для економії.