Циркулярні пилки Utool - широкий діапазон операцій з відмінною якістю
Продукція американської компанії UTOOL – це різноплановий інструмент, опалювальні прилади, кондиціонери, все, що може знадобитися у будинку та в професійній діяльності. Тисячі товарів торгової марки розробляються власними силами інженерів компанії.
Впровадження нових рішень, додавання прогресивних систем безпеки, залучили до продукції компанії численних шанувальників. Оригінальний дизайн і демократичні ціни вивели продукти торгового бренду на лідируючі рівні продажів. Кожна одиниця товару сертифікована за європейськими стандартами та відповідає нормативним документам України.
В каталозі підібрані тільки якісні верстати. Наші менеджери допоможуть купити циркулярку та доставити її протягом 1-2 днів.
Основне призначення
розпилювальні верстати UTOOL легко впораються із розпилом дерева, дерев'яних плит, алюмінієвого профілю, застосовуючи різні типи дисків. Верстати роблять поздовжні розпили, за допомогою спеціального упору, поперечні, за їх допомогою обробляються фальци та зколи, підрізають краї заготовок, обробляються шпунти.
Часте застосування верстатів у дрібносерійних меблевих виробництвах. Дискові пилки, за рахунок високої швидкості, роблять рівні гладкі розпили без дефектів у деревині. Проста конструкція дозволяє виконувати безліч операцій із високим ступенем точності. Інструмент відмінно витримує рівну лінію різу.
Варіанти встановлення
Дискові пилки UTOOL напівпрофесійного застосування встановлюються на металевий каркас, який забезпечує міцність конструкції та стійкість при роботі із великими заготовками. Для того, щоб максимально знизити вібрацію, на ніжках знаходяться гумові накладки.
Настільні циркулярки UTOOL кріпляться до робочого верстату за допомогою спеціального кріплення. Масивна основа витримує великі фізичні навантаження. Не схильна до дії корозії, здатна витримувати перепади температури та вологості. Міцна конструкція не піддається деформації.
Багатофункціональність інструменту
Велика кількість регулювань і допоміжних механізмів допомагає майстру виконувати особливо точні операції із різним ступенем складності. Слід зазначити:
- регулювання косого різу можливе від 0о до 45о, плюс механізм для обмеження глибини пропилу. Сам ріжучий диск має пристосування для підйому й опускання. Спеціальні затискачі утримують заготівлю в нерухомому стані для більш точного виконання операцій;
- для точних робіт призначена лінійка зі шкалою у мм та лінійка-транспортир для косих різів;
- широка станина робочого столу дозволяє обробляти великі болванки;
- розміри столу збільшуються за рахунок додаткових пристосувань, спеціальні кронштейни забезпечують статичність конструкції та нерухомість при роботі із широкими листами. Відкидні ніжки дозволяють провести швидкий монтаж.
Захисні системи
- корпус двигуна надійно захищає від фізичних ушкоджень внутрішні деталі, а також не дає пилу та стружці потрапляти всередину механізму;
- система обмеження пускового струму сприяє плавному пуску;
- розпилювальні столи UTOOL оснащені пристроєм для пиловідведення, яке забезпечує постійний огляд робочого місця та його чистоту. Стандартний діаметр патрубку підійде для підключення промислового пилососу;
- захисний кожух ріжучого блоку захищає від стружки та пилу, що розлітаются;
- клавіші включення захищені силіконовою оболонкою від попадання пилу або вологи, основна клавіша пуску захищена від випадкового натискання;
- сталевий розклинюючий ніж не дає деревині застопорити роботу верстату;
- система моментальної зупинки – додатковий захист майстра.
Надійність конструкції
Необхідно відзначити екологічність електродвигуна, тобто відсутність шкідливих викидів та мінімальний рівень шуму. Потужний двигун забезпечує максимальну кількість обертів, розрахований на інтенсивну експлуатацію. Точність фіксації забезпечують поворотні затискачі. Для моделей із підлоговим виконанням у конструкції існують транспортувальні колеса для більш легкого та комфортного маневрування.
Часті питання про циркулярні пили Utool
✔ Как выбрать циркулярную пилу?
Перед выбором стоит определиться с габаритами. Для решения бытовых задач компактная домашняя циркулярка в самый раз. Но для деревообрабатывающей мастерской или производственного цеха нужна исключительно стационарная циркулярная пила. Также перед покупкой учитывайте:
- мощность електропилы – чем она больше, тем тверже и толще детали она сможет пилить;
- скорость вращения пильного круга отвечает за чистоту распила;
- диаметр и тип зубчатого диска определяют максимально допустимую толщину заготовки;
- размеры рабочего стола и возможность их увеличения за счет откидных частей для работы с крупногабаритными элементами.
✔ Из чего состоит циркулярка?
Главными рабочими узлами ручной электроциркулярки являются:
- электрический двигатель;
- редуктор, выдающий необходимое количество оборотов для распила;
- режущий диск с защитным кожухом;
- расклинивающий нож;
- корпус.
Стационарные зафиксированы на станине, а также имеют ножки для напольной установки.
✔ Что лучше: циркулярка или ленточная пила?
Однозначного ответа на вопрос никто не скажет. Однако профессиональный или бытовой циркулярный станок предназначен для резки древесины, древесностружечных материалов и максимум алюминия. Плюс в комплекте может быть рубанок для снятия неровностей с досок и бруса.
Ленточная пила больше рассчитана на резку твердых металлов. Она считается многофункциональной, ведь работает с деталями разной формы и размера. Ни одна циркулярка стационарная или ручная на это не способна.
Но опять же циркулярный станок считается прочнее, надежнее и производительнее. Так что в этой ситуации выбор зависит от потребностей мастера или производства.