Раніше згинання труб проводилося методом нагрівання потрібного сегмента за допомогою паяльної лампи або подібних інших приладів. На сьогоднішній день цей процес багато в чому оптимізований завдяки появі на українському ринку професійних інструментів спеціальних пристроїв. Найбільш доступним як для фахівців, так і для домашніх майстрів є ручний трубозгин механічний, рекомендований на цій сторінці в різних модифікаціях.
Найчастіше робота з ним передбачає необхідність застосування певної фізичної сили, тому найкраще механічний формат підходить для періодичного використання. Тим не менш, ці прилади дають змогу суттєво економити час та фізичні зусилля у процесі обробки заготовок. Механічні трубогиби дозволяють працювати практично з усіма матеріалами - сталлю, металопластиком та ін. Також вони забезпечують можливість купувати меншу кількість фітингів та відводів для систем, що також вигідно з погляду фінансових вкладень.
Принцип роботи та різновиди ручних трубозгинів
Цей пристрій зазвичай відрізняється невеликими розмірами та мобільністю, його основне призначення - згинання труб з профільним або круглим перетином під кутом від 0 до 180 градусів. Моделі можуть бути просто механічними або оснащеними гідравлічним насосом, який використовується вручну. Ці вироби рекомендовано використовувати в умовах домашніх майстерень для виконання одиничних операцій.
Залежно від методу згинання, купити механічний трубозгин можна у таких форматах:
- Арбалетні. Вони відрізняються Т-конфігурацією, містять важіль для створення зусиль, фіксатор з валками і знімний пуансон, за допомогою якого визначається кут згину. Найдоцільніше вироби використовувати в роботі з м'якими видами металів і сплавів, а також з металопластиком.
- Важільні. Конструкція цих пристроїв передбачає наявність двох важелів. На одному знаходиться черевик для закріплення деталі, на другому - згинальний шаблон. Після закріплення труби її обробляють під впливом важелів, що змикаються. Важільні моделі дозволяє створити кут згинання до 90 градусів, а розмірний формат оброблюваних заготовок - від 6 до 22 міліметрів.
Наші пропозиції
В інтернет-магазині З Торгом ви знайдете відмінний вибір механічних трубозгинів, що дозволяють вирішити завдання будь-якої складності. Ціна виробів варіюється від 500 до 33 000 гривень, що дає можливість кожному покупцеві знайти зручний для свого гаманця варіант. У продажу продукція виробників з Німеччини, Іспанії, Австрії, Польщі, Китаю, Сполучених Штатів та ін. За допомогою рубрикатора на сайті ви швидко знайдете пристрої, що дозволяють обробляти труби з міді, латуні, нержавіючої сталі, металопластику, а також універсальні варіанти.
Замовити товар ми пропонуємо прямо на сайті. Всі клієнти магазину можуть розраховувати на оперативну доставку замовлень по Києву, а також по всіх містах України.
Ціни на механічні трубогиби
Часті питання про механічні трубогиби
📢 Які трубогиби найдешевші ?
На сьогодні найдешевші трубогиби:
🔥 Які трубогиби відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії трубогиби:
💸 Яка ціна на трубогиби у 2025 році ?
Ціни на трубогиби у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 410₴
- Максимальна ціна: 63921₴
- Середня ціна: 15438₴
🗲 Які новинки в категорії трубогиби у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії трубогиби: