Наколінники для робочих - одні з елементів спецодягу, які стануть у пригоді при тривалій роботі в положенні на колінах. Немає необхідності багато говорити про те, наскільки вони важливі і наскільки без них незручно виконувати роботи, або які наслідки це має для організму. Робота на колінах може спричинити не тільки біль та садна або інші механічні травми, але навіть може призвести до ревматичних захворювань. Тому дуже важливо забезпечити найкращі та якісні умови, а також захистити коліна та суглоби. Саме для цього потрібні захисні наколінники - і не просто будь-які, вони повинні відповідати вимогам стандарту PN-EN 14404. Одним з важливих параметрів є клас захисту: 0 - означає наколінники, призначені для роботи на плоских поверхнях, 1 - на плоских або нерівних поверхнях, а 2 - на плоских чи нерівних, але у складних умовах. Тому завдання наколінників полягає в тому, щоб ізолювати тіло від землі та поглинати вібрації та удари, а також ефективно захищати від низької температури, вологи чи інших шкідливих зовнішніх факторів.
Види робочих наколінників
Навіть якщо ви не виконуєте завдання підвищеної складності, може знадобитися аксесуар, який зніме напругу з колінних суглобів. Крім того, робочі наколінники мають амортизацію, яка дозволяє безпроблемно та комфортно пересуватися у них. Купити наколінники для роботи можна різного виду, розміру, дизайну та матеріалу виготовлення. Кожен з матеріалів має свою специфіку, що дозволяє використовувати його у конкретній роботі.
У продажу доступні:
- Наколінники ПВХ - їх найголовнішою перевагою є низька ціна, в той час як недоліком є відносно невеликий термін служби. Вони добре захищають коліна під час роботи від ударів, але легко поглинають воду і з часом починають деформуватися. Цей тип виробів є гарним вибором для людей, які шукають ЗІЗ для короткострокової роботи на колінах;
- Гелеві наколінники - це висококласні вироби, що характеризуються дуже високою міцністю. Гель не деформується під впливом тривалого тиску, тому такі вироби можуть служити довгі роки. Вони не надто ефективно захищають коліна, але товстіші гелеві моделі добре підходять для тривалої роботи;
- Шкіряні - їх охоче вибирають плиточники, адже вони чудово захищають коліна від саден. Особливою популярністю користуються шкіряні наколінники з набиванням, що дозволяє комфортно використовувати їх протягом тривалого часу. Це хороший варіант для людей, які працюють у прохолодних приміщеннях, складах чи на свіжому повітрі;
- Пластикові - такі моделі зазвичай коштують недорого, а їхнє основне завдання - захист від ударів на будівельному майданчику. У цій ролі вони добре працюють, але не підходять для тривалої роботи на колінах. Ідеально пластикові вставки підійдуть для укладання плитки, бруківки, у місцях, де потрібно стати на коліна;
- Гумові наколінники також є поширеним вибором для монтажників, копачів. Недоліком гумових наколінників, однак, є висока жорсткість. Вони не деформуються при тривалому використанні, але можуть трохи обмежувати рухи, через що на перший погляд здаються незручними.
Фіксацію наколінника на нозі можна виконувати за допомогою:
- Ременів з кількома отворами для регулювання по обидва боки;
- Velcro ременів;
- Еластичних поясів, які можуть розтягуватися під потрібний об'єм ноги.
На що звертати увагу при покупці?
Наколінники захисні є елементом засобів індивідуального захисту під час проведення сервісних, монтажних робіт, дорожнього будівництва, кам'яної кладки та в автомобільній промисловості, при ремонті та фарбуванні автомобілів. Це ще не все, тому що наколінники також добре підійдуть і для індивідуального використання, наприклад садових робіт і т.д. Це, на перший погляд, не найпомітніший елемент екіпірування, але він значно полегшує загальний комфорт та захищає коліна.
Щоб правильно вибрати і купити захисні наколінники, скористайтеся наступними порадами:
- Чим довше і частіше контакт колін з підлогою, тим м'якші потрібні наколінники. Якщо ви рідко працюєте на колінах, вибирайте модель з невеликою вагою та високою гнучкістю - такі протектори не заважатимуть при виконанні завдань стоячи.
- Іншим важливим аспектом є матеріал, з якого вони створені. Йдеться як про їхню міцність, так і про ступінь амортизації. Хороші матеріали відводять вологу, роблячи комфорт їхнього носіння ще вище.
- Щільність фіксаторів - вони повинні забезпечувати надійне кріплення, не допускати зісковзування та поворотів;
- Не варто недооцінювати важливість ременів, які фіксують наколінник на нозі. Еластичні застібки повинні розташовуватися поблизу верхньої та нижньої частини наколінника або налокітника, щоб правильно закріпити захисну оболонку на нозі.
Де купити робочі наколінники високої якості в Україні?
В інтернет-магазині Storgom представлена продукція найвищої якості від провідних брендів. Пропонований нами асортимент робочих та захисних наколінників відповідає критеріям безпеки та водночас гарантує комфорт роботи. Завдяки широкому вибору продукції кожен покупець зможе підібрати собі підходящий варіант, як для професійної, так і для побутової діяльності. Наколінники купити рекомендовано особам таких професій як копальник, монтажник, плиточник, садівник, зварювальник, будівельник. Ціна конструкції наколінників цілком доступна, щоб їх власником міг стати будь-хто. Купити захисні наколінники можна недорого, оформивши заявку на сайті або за телефоном. Оплатити товар можна у зручній для вас формі. Продаж оптом та в роздріб з доставкою в Україні. За необхідності фахівці компанії завжди допоможуть вибрати для вас чи ваших співробітників якісні засоби індивідуального захисту, виходячи з ваших запитів.
Ціни на робочі наколінники
Часті питання про робочі наколінники
📢 Які робочі наколінники найдешевші ?
🔥 Які робочі наколінники відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії робочі наколінники:
💸 Яка ціна на робочі наколінники у 2025 році ?
Ціни на робочі наколінники у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 179₴
- Максимальна ціна: 3350₴
- Середня ціна: 907₴