Штабелери - це різновид складського обладнання, що застосовується для розвантаження фур, у процесі штабелювання та підйому на стелажі палет. Воно вважається чудовою альтернативою повноцінним навантажувачам. До того ж є продуктивною та водночас більш доступною технікою. Це робить її популярною та затребуваною як на невеликих, так і на великих складах.
Переваги та недоліки штабелерів
Штабелери використовуються там, де постійно потрібно працювати з вантажами. Це і склад, супермаркет, і виробничий цех. Вони потрібні не тільки тому, що полегшують людську працю. Техніка має чимало переваг:
- компактність конструкції;
- радіус розвороту невеликий;
- мінімальні витрати на обслуговування;
- економічність;
- простота керування;
- низька ціна.
До мінусів штабелера заведено відносити невелику швидкість їзди. Але в умовах компактного складу або вузьких проходів цей недолік перетворюється на перевагу. Для пересування вимагає рівної поверхні. Ще одна негативна характеристика - вантажопідйомність. Вона ніколи не перевищує 2500 кг, що і обмаль, і, начебто, достатньо.
Різновиди штабелерів
Під назвою "штабелер" мається на увазі один пристрій. Але існує їх дещо з різними можливостями.
- Штабелери ручні найпростіші та дешевші. Вони компактні та мало важать. Для керування передбачений гідравлічний механізм із ручним або ножним приводом. Деякі механічні моделі оснащують пристроєм, що скидає, щоб опускання вантажу відбувалося плавно. Максимальна висота підйому до 3 м. Їх легко ремонтувати, а обслуговування дешеве.
- Електричні штабелери - це вдосконалені ручні. Вони не можуть самостійно пересуватися, але вантаж піднімається та опускається за допомогою електроприводу. Зокрема, для нагнітання рідини в циліндрі використаний електричний насос. Висота підйому вже досягає 5,5 м. Ці штабелери ще називають напівелектричними або повідковими. Остання назва пов'язана зі спеціальною ручкою, призначеною для ручного пересування.
- Самохідні пристрої відрізняються наявністю окремого приводу на колеса. І навантаження, і транспортування вантажів не потребує фізичної сили. Швидкість пересування становить 10 км/год, що дозволяє перевозити вантажі на чималу відстань. Висота підйому 5,6 м, але вантажопідйомність не більше 1,2 т. Для оператора часто передбачається відкидна платформа, або кабіна, що зручно.
- Вузькопрохідні штабелери спеціально створені для експлуатації в умовах вузьких проходів між стелажами з полицями. Щогла повертається на 180 градусів, що забезпечує захоплення вантажу з двох сторін. Для зручності користувача є кабіна.
Комплектувальник замовлень замість вил має робочу платформу. На ній закріплено захисну огорожу. Обладнання розроблено для вилучення вантажу з полиці та його сортування. Вантажопідйомність невелика - всього 400 кг, а висота підйому хороша - 4,5 м.
Як влаштований штабелер?
Конструкція штабелера залежить від його різновиду. Найпростіше зроблені ручні моделі. Вони складаються з:
- опорних вил;
- опорної рами;
- сталевої щогли;
- рукояток керування;
- захисний екран;
- підйомної каретки;
- розсувних вил;
- гальма;
- педалей;
- гідравлічного вузла;
- приводного ланцюга.
Напівелектричний штабелер дооснащений електричною помпою. Також є потужний акумуляторний блок, який виконує роль елемента живлення для підйомного механізму. Самохідні доповнюються ще й тяговим двигуном. Він забезпечує самохідність та швидкість пересування до 10 км/год. Природно, що більш вдосконалена модель штабелера, то він дорожче. Але й різниця у продуктивності ручних та самохідних моделей колосальна.
Де придбати найкращий штабелер в Україні?
В інтернет-магазині З Торгом великий вибір штабелерів та іншого складського обладнання. Ми пропонуємо оригінальну якість та є офіційним дилером виробників, представлених на сайті. Покупка у нас прозора та вигідна, саме тому ми обслужили десятки тисяч клієнтів та сотні підприємств. До нас повертаються, а ми завжди раді допомогти.
Для клієнтів у нас:
- асортимент регулярно поповнюється новинками;
- кілька варіантів оплати замовлення;
- розстрочка та кредитування на вигідних умовах;
- на обмін дається 30 днів;
- картка товару максимально повна та зрозуміла.
Ціни на штабелери
Товар | Ціна |
---|---|
Штабелер Cormak WLTBф> |
25 490 ₴
|
Штабелер Cormak WLTAф> |
26 720 ₴
|
Штабелер гідравлічний NIULI CTY-E1.0Т/1.6Мф> |
29 744 ₴
|
Штабелер гідравлічний Niuli (CTY-E1.5Т/1.6М)ф> |
37 291 ₴
|
Штабелер гідравлічний VULKAN 1500кг (SYG-1530) (92024)ф> |
50 500 ₴
|
Часті питання про штабелери
✔ Які існують типи штабелерів та їх ключові характеристики?
Існує кілька типів штабелерів, кожен з яких має унікальні характеристики, придатні для певних умов роботи. Ручні штабелери ідеально підходять для малих складів та забезпечують економічне рішення для підняття легких вантажів. Електричні штабелери забезпечують велику потужність та підходять для інтенсивної роботи на великих складах. Самохідні штабелери пропонують максимальну мобільність та зручність в управлінні, що робить їх ідеальними для тривалих робіт.
- Ручні штабелери: Для малих складів економічні.
- Електричні штабелери: Потужні для інтенсивної роботи.
- Самохідні штабелери: Висока мобільність та зручність управління.
✔ У чому переваги використання штабелерів на складі?
Використання штабелерів на складі має низку переваг. Насамперед, це підвищення продуктивності праці завдяки автоматизації процесів підняття та переміщення вантажів. Також штабелери сприяють підвищенню безпеки на робочому місці, мінімізуючи ризик травматизму серед персоналу. Нарешті, вони дозволяють ефективніше використовувати простір складу за рахунок вертикального укладання вантажів.
- Підвищення продуктивності: Автоматизація підняття та переміщення вантажів.
- Безпека: Зниження ризику травматизму.
- Ефективне використання простору: Вертикальне укладання вантажів.
📢 Які штабелери найдешевші ?
🔥 Які штабелери відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії штабелери:
💸 Яка ціна на штабелери у 2025 році ?
Ціни на штабелери у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 25490₴
- Максимальна ціна: 465850₴
- Середня ціна: 78583₴