Шліфмашинки - обладнання, яке використовується для обробки різних матеріалів. Найбільш універсальними в цій групі інструментів вважаються мережеві вібраційні шліфувальні машини, які можна застосовувати за деталями та заготовками з різною текстурою. При певній установці та фіксації їх цілком можна задіяти як стаціонарні пристрої.
Специфіка роботи інструменту
Електрична виброшліфувальна машина доступна як для професіоналів, так і для домашніх майстрів. Робочим елементом в них є абразивний лист прямокутної форми, який кріпиться на підошву. У тих випадках, коли потрібно зробити обробку поверхні у важкодоступних місцях, слід придбати пристрій трикутного формату.
Принцип роботи шліфувальної машини не відрізняється особливою складністю. Живлення приладу здійснюється від мережі. На підошві закріплюється оснащення, а рух під час шліфування виконується по колу. Розмір площі обробленого матеріалу залежить від потужності та швидкості роботи самого приладу.
Мережеві вібраційні шліфувальні машини можуть містити безліч інших корисних опцій. Від їх параметрів залежить ціна моделі. Зазвичай фахівці звертають увагу на наявність такого функціоналу:
- блокування несанкціонованого включення;
- клавіша плавного запуску;
- збирання сміття з можливістю підключення до пилососу;
- забезпечення балансування диска в автоматичному режимі;
- захисний кожух, який не допускає травмонебезпечних ситуацій;
- потенціал для регулювання кількості обертів та швидкості.
Купуючи плоскошліфувальну машину цього виду, можна працювати з деревиною, металом, пластиком, каменем. Перед покупкою потрібно правильно визначитися зі специфікою роботи інструменту і звернути увагу на її технічні та користувальницькі характеристики.
Особливості вибору пристрою
Базові показники, на які слід неодмінно звертати увагу у процесі вибору, полягають у наступному:
- Потужність електродвигуна. У середньому прилади мають потужність 120-280 Вт. Від рівня цього показника безпосередньо залежать експлуатаційні властивості виробу, тривалість роботи.
- Частота ходу. Кількість рухів, яку здійснює плита, може коливатися в діапазоні від 5000 до 30000 рухів за хвилину. Особливо цінною для цього сегменту є можливість регулювання даного показника.
- Амплітуда коливання. Вона впливає на якість та чистоту шліфування. Хорошим показником у цьому випадку будуть відхилення у межах 2-2.5 мм.
Замовити вібраційну шліфувальну машину високої якості ви зможете в інтернет-магазині Storgom. До уваги покупців рекомендована продукція від кращих світових виробників - Craft, DeWALT, Einhell, Makita, Metabo, Ryobi, Scheppach, Stanley, ін. Дані про швидкості, можливості регулювати функції пристрою та багато інших характеристик ви знайдете прямо на сайті. Доставка товарів здійснюється не тільки в Києві, але й по решті міст України.
Ціни на електричні вібраційні шліфувальні машини
Часті питання про електричні вібраційні шліфувальні машини
📢 Які мережеві вібраційні шліфувальні машини найдешевші ?
На сьогодні найдешевші мережеві вібраційні шліфувальні машини:
🔥 Які мережеві вібраційні шліфувальні машини відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії мережеві вібраційні шліфувальні машини:
🛒 Які мережеві вібраційні шліфувальні машини з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії мережеві вібраційні шліфувальні машини:
💸 Яка ціна на мережеві вібраційні шліфувальні машини у 2025 році ?
Ціни на мережеві вібраційні шліфувальні машини у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 726₴
- Максимальна ціна: 17153₴
- Середня ціна: 4727₴
🗲 Які новинки в категорії мережеві вібраційні шліфувальні машини у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії мережеві вібраційні шліфувальні машини: