Одномісний гамак у саду або під деревом у тіні чудове рішення для відпочинку на свіжому повітрі. Куди кращим варіантом одномісний гамак буде в туристичному поході або на природі. З назви зрозуміло, що він буде розрахований лише на одну людину. Найчастіше гамак може бути з поперечиною або без, зі стійкою або комбінований варіант зі стійкою та поперечиною.
Перед вибором одномісного гамака варто звернути увагу на окремі моменти та характеристики. Не буде зайвим розрахувати вагу навантаження, яке витримає гамак. Також можна вибрати матеріал каркасу та інші особливості. Надалі це не лише збереже його, а й спростить експлуатацію.
Які переваги одномісного гамака?
Ідеальне рішення для відпочинку на природі, а бонус може бути москітна сітка в комплекті. Можна відпочивати не лише вдень, а й у нічний час. Система кріплення дозволить легко встановити гамак між двома опорами.
При цьому потрібно враховувати загальне навантаження на опори, щоб уникнути неприємних моментів. Наявність поперечини спростить перебування, зробивши його комфортнішим. Серед інших особливостей одномісного гамака можна відзначити підстаканник і наявність подушки. Деякі моделі можуть трансформуватися в намет, гніздо чи крісло. Це дозволить брати у похід мінімум речей чи відпочинку на природі.
Як правильно вибрати одномісний гамак?
Якщо зважилися купити одномісний гамак, то не зайвим буде звернути увагу на такі характеристики. Вони не лише спростять експлуатацію, а й убезпечать Вас від травматизму під час відпочинку.
- Вид гамака. Залежно від виробника та моделі, сучасний гамак може комплектуватися поперечиною та стійкою або без них. Наявність таких деталей суттєво спростить перебування у самому гамаку та відпочинок у нічний час доби.
- Максимальне навантаження. Дуже важливий момент, оскільки від нього залежатиме Ваша безпека. Показник може бути від 22 до 295 кг.
- Матеріал каркасу. Цей параметр відіграє свою роль у безпеці, додаючи зусилля та підтримку. Серед доступних варіантів може бути алюміній, дерево чи сталь.
- Матеріал обшивки. Спектр матеріалів обшивки може бути різним. Найчастіше зустрічається: дерево, нейлон, поліестер, бавовна, поліпропілен або парашутний шовк. Чим міцніший матеріал, тим довше він прослужить.
- Габарити. Важливий критерій, оскільки вибравши відносно невеликий гамак, він не підійде всім бажаючим, але і великий (довгий) варіант також буде незручний. Варто вибирати золоту середину, забезпечивши тим самим максимальний комфорт під час відпочинку.
- Особливості. Окрім основних деталей, сучасний одномісний гамак зможе здивувати додатковими компонентами. Серед таких може бути москітна сітка, підсклянник, подушка чи чохол. Як додаткова функція може бути трансформація в крісло-гамак, намет-гамак або гніздо гамак.
- Забарвлення. Не останній момент в одномісному гамаку, на який варто звернути увагу. Можна підібрати під загальні садові меблі або просто за бажанням покупця. У момент відпочинку на природі підійде яскравий зелений або подібний варіант, тим самим допоможе злитися з місцевістю.
Де можна придбати одномісний гамак в Україні?
Підібрати якісний та недорогий одномісний гамак найкраще в інтернет-магазині STORGOM. Магазин займається продажем в Україні понад десять років. За допомогою фільтрів легко можна підібрати ціну, тип гамака та додаткові особливості. Забрати замовлення можна за допомогою служби доставки або безпосередньо в магазині.
Ціни на одномісні гамаки
Часті питання про одномісні гамаки
📢 Які садові гамаки найдешевші ?
🔥 Які садові гамаки відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії садові гамаки:
🛒 Які садові гамаки з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії садові гамаки:
💸 Яка ціна на садові гамаки у 2025 році ?
Ціни на садові гамаки у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 581₴
- Максимальна ціна: 9029₴
- Середня ціна: 3599₴
🗲 Які новинки в категорії садові гамаки у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії садові гамаки: