ПН - ПТ: 8:30 - 20:00,
СБ: 9:00 - 18:00, НД: 10:00 - 17:00
Часті питання про гвинтові компресори CECCATO у Рівному
✔ Що таке компресор?
Компресор – це пристрій для стиснення повітря та подачі його під тиском у споживчу точку. З його допомогою накачують шини, працюють пневмоінструментом, покривають поверхні лакофарбовими, антисептичними та іншими рідинами.
✔ Як вибрати компресор?
Спочатку слід визначитися із сферою застосування пристрою – гараж, невеликий робочий цех чи виробництво. Від цього залежатиме потужність агрегату та набір комплектуючих (насадки, подовжувачі тощо). Один із найважливіших моментів – тип компресора. Вибір повинен ґрунтуватися на умовах експлуатації та майбутніх завданнях. Тобто, масляні моделі більше підходять для СТО, автомайстерень, на будівельному чи ремонтному майданчику тощо. Безмасляні потрібні там, де вимоги до якості повітря високі (медицина, харчова промисловість та ін.). Врахуйте також тип приводу та напругу – 220 або 380В. Докладніше у статті «Як вибрати компресор».
✔ Який компресор потрібний для фарбування?
Вважається, що оптимальний тиск для цих цілей 6-8 атмосфер. При виборі потрібно обов'язково врахувати два параметри – тиск та витрати повітря. При цьому більше варто звертати увагу на продуктивність. Більше інформації у статті: Як вибрати компресор для фарбування автомобіля.
✔ Який компресор вибрати для дому?
Побутовий нагнітач пересувний має малу вагу. Для виконання домашніх завдань ступеня стиснення 8 атмосфер достатньо. Від місткості ресиверу залежить тривалість роботи. Фахівці радять від 20-50 до 100 літрів. Чим більший обсяг, тим довша активність без перерв. Докладніше про це у матеріалі «Як вибрати компресор».
✔ Як вибрати компресор для гаража?
Вибір пов'язаний з інтенсивністю експлуатації та операціями, які потрібно виконувати. Якщо компресор потрібний тільки для підкачування автошин, досить малопотужної ручної моделі. Для фарбування, пневмоінструменту тощо, зупиніться на моделях середньої потужності.
✔ Яку фірму компресора вибрати?
Виділити єдиний бренд неможливо. Головне, щоб виробник був перевіреним, відомим, дотримувався гарантійних та сервісних зобов'язань. Краще, якщо центр обслуговування буде у вашому місті, так ремонт поломок буде швидше і для вас зручніше. І китайський компресор Werk, і японський Макіта можуть пропрацювати однаково довго та якісно.
✔ Скільки коштує компресор?
Щоб було зрозуміліше, краще порівняти ціни. Вартість поршневих стартує від 1517 грн. та сягає понад 200 тис. грн. Ціна гвинтової моделі – від 118290 грн. до 350 тис. грн.
✔ Яку оливу лити у компресор?
Необхідно використовувати спеціальну компресорну оливу, яку рекомендує виробник.
✔ Скільки оливи потрібно заливати у компресор?
Відповідно до інструкцій певної моделі. У поршневий компресор варто лити оливи трохи більше за рекомендований рівень, оскільки певна її частина відразу розподілиться по поверхні деталей.