Робочий одяг використовується як захисне екіпірування, що запобігає мікротравмі, опікам, забрудненням. Відомі виробники пропонують різноманітні види спецодягу для виконання різноманітних робіт на будівництві, на виробництві, майстерні. До затребуваного екіпірування відносять будівельні жилети. Їх шиють із максимально зносостійких та міцних тканин. Простий крій будівельних жилетів дозволяє комфортно працювати за будь-яких умов. Розглянемо, що потрібно врахувати тим, хто планує купити спецжилети.
Асортименти жилетів для будівництва
У продажу можна знайти різноманітні моделі жилетів. Можна придбати як демісезонні, так і моделі виробів, що утеплюють. Для пошиття жилетів використовують високотехнологічні матеріали, причому синтетичні, так і натуральні.
З яких тканин шиють жилети і які властивості мають матеріали:
- Нейлон. Тканина витримує температуру до 200 градусів. Також має високу стійкість до деформації. Нейлон не поглинає, а відштовхує вологу, тому жилети з цієї тканини підійдуть для використання у вологу погоду. Можна відзначити, що нейлон стійкий до зношування.
- Плащова тканина. Матеріал поєднує в собі водонепроникність, високу стійкість до розривів, незмінність, простий догляд. У той же час плащова тканина вважається досить легкою та тонкою.
- Поліестер. Це недорога тканина, що характеризується високою зносостійкістю, незмінюваністю, водонепроникними властивостями. Поліестерові жилети легко відпираються від забруднень.
- Фліс. З цієї тканини виготовляються переважно підкладки та спеціальні вставки для жилетів. Фліс є теплим матеріалом, який надійно захищає від повітря і вітру.
- Тканина входить до складу утеплених зимових робочих жилетів.
- Синтепон. Використовується як утеплювач для зимових жилетів. Синтепон не ускладнює річ, але водночас демонструє низьку теплопровідність.
- Бавовна. З натуральної бавовни виготовляють підкладку легких літніх жилетів. Бавовна має високу гігроскопічність і гіполергенні властивості.
Важливою характеристикою робочих жилетів, що використовуються при виконанні будівельних робіт, вважається наявність світловідбиваючих елементів. На них завдають дзеркальні скляні мікросфери. Вони дозволяють безпечно працювати у темний час доби на будівельних об'єктах.
Як застібки на жилетах використовуються замки-блискавки, липучки. Якоїсь зайвої фурнітури спецодяг не має. Додатково жилети можуть оснащуватися накладними кишенями, де можна зручно зберігати робочий інвентар.
Жилети пропонуються у різних випадках розмірів. Найбільш популярними є безрозмірні вироби, які мають функцію регулювання обхвату талії. Купити будівельні жилети такого типу можна оптом для великих майстерень чи будівельних підприємств.
При купівлі робочих жилетів потрібно віддавати перевагу лише перевіреним виробникам, які гарантують високу якість товарів.
Де замовити за демократичною ціною в Україні
В інтернет-магазині ми запропонуємо кожному покупцеві все необхідне для будівництва та ремонту. У каталозі доступні лише перевірені українські та зарубіжні бренди.
Вигоди для покупців:
- регулярні знижки та акції для додаткової економії;
- поповнення асортименту новинками;
- оперативна обробка замовлень;
- доставка у населений пункт покупця;
- професійна допомога у виборі товарів.
На сайті ви знайдете повний список сертифікованих сервісних центрів, з якими ми регулярно співпрацюємо.
Ціни на будівельні жилети
Часті питання про будівельні жилети
📢 Які робочі жилети найдешевші ?
На сьогодні найдешевші робочі жилети:
🔥 Які робочі жилети відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії робочі жилети:
🛒 Які робочі жилети з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії робочі жилети:
💸 Яка ціна на робочі жилети у 2025 році ?
Ціни на робочі жилети у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 92₴
- Максимальна ціна: 8044₴
- Середня ціна: 1461₴