Маслянка для змащування використовується у різних сферах. Вона забезпечує дозовану подачу мастильних матеріалів до деталей та вузлів, спрямовану на суттєве зменшення тертя між поверхнями. Своєчасне змащування агрегатів допомагає запобігти їх засміченню, пошкодженню та передчасному зносу, уникнути витрат на ремонтні та відновлювальні роботи. Одна з найважливіших переваг маслянок полягає в тому, що для проведення змащувальних операцій не потрібно витрачати купу часу і сил на попереднє розбирання, демонтаж і подальше складання техніки, що обслуговується.
Особливості будови маслянки для змащення обладнання
Конструкція включає металевий корпус (ємність), важіль, кульку-клапан, пружину, шланг (або трубку), ручку. Подача мастила з ємності регулюється важільним або натискним механізмом. Під натиском клапанна кулька змінює своє положення, пропускаючи порцію мастила. За відсутності натиску (зовнішньої силової дії на важіль) пружина повертає клапан у вихідне положення, і масляний канал перекривається. Резервуар періодично поповнюють новими порціями масла.
Залежно від особливостей моделі перелік складових (елементів) може змінюватись, проте принцип дії залишається схожим. Для того щоб досягти максимальної точності масляної подачі, встановлюються подовжені трубки (шланги) і наконечники, що мають спеціальну (найчастіше звужену) форму.
Технічні можливості маслянок
Маслянка характеризується такими особливостями та перевагами:
- зручна, ергономічна конструкція (для нетрудомісткого змащування);
- висока міцність, надійність, стійкість до корозії, деформації, інших механічних пошкоджень;
- можливість використання у агресивних, несприятливих умовах;
- оптимальний баланс місткості, ваги та габаритів;
- точне, зручне дозування без розбризкування мастила;
- спеціальна конструкція клапана, що унеможливлює його залипання;
- ефективне змащування різних механізмів, вузлів ковзання без необхідності виконання їх розбирання та подальшого збирання;
- універсальність (можливість застосування у різних сферах для різноманітних модифікацій техніки);
- якісна збірка, тривала, безвідмовна експлуатація.
Маслянки підбираються з урахуванням таких параметрів:
- Характеристики матеріалів, використаних для виготовлення.
- Об’єм (зазвичай, становить від кількох мілілітрів до кількох літрів).
- Маса (багато в чому залежить від об’єму резервуару та товщини металу, впливає на ступінь стомлюваності під час роботи).
- Тип приводу.
- Особливості конструкції (форма носика, наявність/відсутність гнучкого шлангу).
- Розміри (габарити) виробу та його складових.
- Ціна.
Для продовження терміну служби обладнання слід також враховувати перелік сумісних рідин, якими можна заповнювати резервуар. Якщо, наприклад, використовувати надмірно густу рідину, це може негативно вплинути на функціональність маслянки. Також необхідно контролювати однорідність та чистоту робочої рідини (у ній не повинно бути ніяких сторонніх домішок).
Чому варто купити маслянку для змащування машинним маслом в інтернет-магазині З Торгом?
У нашому онлайн-магазині ви можете придбати обладнання для змащування механізмів від надійних виробників. Ми співпрацюємо з провідними торговими марками, тому пропонуємо оригінальну продукцію за доступною вартістю. Багатодосвідчені менеджери готові надати консультації та допомогти у виборі того чи іншого товару з урахуванням усіх ваших побажань.
В Україні продаж маслянок та інших категорій товарів здійснюється з їх оперативною відправкою до точок видачі транспортних чи поштових компаній. Крім цього, можлива кур'єрська доставка та самовивіз придбаної продукції з нашого столичного роздрібного магазину.
Ціни на маслянки
Часті питання про маслянки
📢 Які маслянки найдешевші ?
🔥 Які маслянки відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії маслянки:
💸 Яка ціна на маслянки у 2025 році ?
Ціни на маслянки у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 39₴
- Максимальна ціна: 836₴
- Середня ціна: 295₴
🗲 Які новинки в категорії маслянки у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії маслянки: