Стрічкові пили по дереву Zenitech.
Широкий асортимент станкового обладнання, виробленого популярною німецькою компанією ZENITECH, включає в себе лінію стрічкопилових верстатів, призначених для різання дерева. Стрічкові пили по дереву від ZENITECH - надійні, високопродуктивні деревообробні агрегати нового покоління, які здатні швидко і ефективно здійснювати розпил деревини та інших матеріалів на деревній основі. Їх також можна використовувати для різання алюмінієвих сплавів, ламінату, пластику та інших матеріалів подібної фактури.
Стрічкові пили Zenitech відрізняються універсальністю, вони придатні для декількох видів пиляння: пряме, фігурне (криволінійне) і для роботи під кутом. Поверхня при різанні виходить гладкою і рівною, завдяки використанню німецькими фахівцями ріжучої частини у вигляді високошвидкісної пилової стрічки з гострими зубцями. Стрічка замкнута в кільце, гнучка і тонка, зроблена з загартованої сталі. Використання для ріжучого інструменту високоякісного сталевого полотна забезпечує високі результати при застосуванні верстатів, відмінну якість роботи і довговічність експлуатації, порівняно зі стандартними пиловими стрічками. Для безпеки роботи є блокування від випадкового включення.
Деревообробні стрічкопилкові верстати представлені серією DLP, сюди увійшли стрічкові пилки для деревини Zenitech DLP 300 і Zenitech DLP 180. Вони розрізняються особливостями конструкції, потужністю двигуна, шириною і глибиною різання.
Стрічкову пилку Zenitech DLP 300, яка має можливість розрызання 535 мм, глибиною 300 мм і двигуном на 3кВт, переважно використовують на великих деревообробних або лісорозпилюваних підприємствах і фабриках з серійним виробництвом меблів. Легка і компактна модель Zenitech DLP 180 – має меншу потужність, націлена на використання в невеликих майстернях з ремонту меблів, або для побутових робіт столярів і теслярів. Вона не поступається за якістю роботи, хоча відрізняється набагато меншою ціною, цілком доступною класу дрібних підприємців.
Незважаючи на відмінності двох моделей, існує кілька загальних характерних особливостей, які характеризують стрічкопилові верстати по дереву Zenitech:
Жорстка сталева конструкція. Верстати від Zenitech складаються з двох частин: станина і стіл для розпилювання. Стіл у всіх моделей литий, металевий, зручний і міцний. Його можна нахиляти під кутом від 0 до 45 градусів і фіксувати в потрібному положенні. Станина у потужнішої моделі DLP 300 виконана у вигляді тумби, що ускладнює верстат, зате робить його стійким. Верстат Zenitech DLP 180 стоїть на основі у вигляді рами, але воно теж сталеве, довговічне і надійне і відповідає всім вимогам безпеки.
Наявність двох алюмінієвих опор з лінійкою і швидким затиском. Щоб вести розпилювальні роботи з максимальним комфортом і точністю, є паралельна і кутова опора. У професійного верстата Zenitech DLP 300 ці опори передбачено для чорнової роботи, а для роботи з дорогою деревиною, є спеціальна опора з лінійкою і лупою для точного регулювання та ідеального налаштування різання.
Просте і точне регулювання висоти різу. У верстаті побутового класу Zenitech DLP 180 налаштування висоти різу проводиться за допомогою великих маховиків. Професійна стрічкова пила Zenitech DLP 300 швидко перебудовується для розпилу заготовок великого розміру за допомогою вертикальної штанги, яка регулюється ручним колесом.
Сучасний електродвигун від виробника. Двигун обладнано системою ефективного повітряного обдування перегрітих обмоток і функцією гальма, що підвищує продуктивність праці. Він розташований подалі від ріжучої зони інструменту, що захищає двигун від попадання всередину тирси і деревного пилу.
Легке налаштування пилової стрічки. Пилова стрічка у верстатів Zenitech встановлюється легко і швидко та не вимагає складних маніпуляцій при налаштуванні і регулюванню натягу. У професійній моделі Zenitech DLP 300 натяг стрічки проводиться за допомогою спеціального механізму. У верстаті передбачено вікно, через яке можна контролювати натяг стрічки.
Прогумовані коліщатка. Станини у стрічкових пил по дереву серії DLP наділені невеликими коліщатками. Функція коліщаток – переміщення важких агрегатів, а гума зменшує вібрацію і робить роботу механізмів тихою.