ДБЖ для циркуляційного насоса - це запорука коректної роботи опалювальної системи навіть у разі відключення електроенергії в мережі. В одних системах примусова циркуляція не потрібна, а в інших без такого виду переміщення рідини трубами не обійтися. Іноді використовують не один насос, а відразу кілька. Тому, щоб не залишитись на якийсь час без тепла в будинку, запасіться надійним безперебійним обладнанням.
Навіщо потрібен безперебійник для циркуляційного насоса?
Останніми роками дедалі частіше системи опалення комплектуються насосами циркуляційного типу. Переважно, це не забаганка, а необхідність, що дозволяє забезпечити теплом усі житлові будівлі. Це стосується приватних домоволодінь із великою кількістю кімнат або кількома поверхами. І тут їхню роль складно переоцінити.
Для забезпечення примусової циркуляції потрібне стабільне та постійне живлення від електромережі, тому необхідно придбати ДБЖ для циркуляційного насоса. Якщо виникнуть перебої з подачею електроенергії, він блискавично спрацює і переведе пристрій на резервне живлення. Продовжуватиметься це доти, доки не відновиться центральне енергопостачання будинку.
Переваги джерела безперебійного живлення в системах опалення
Не всі готові витрачатися на безперебійник, стверджуючи, що це дорога покупка і не потрібна річ. А уявіть, якщо вода перестане циркулювати за системою та замерзне. Доведеться міняти всі труби та радіатори, що обійдеться у десятки, а то й сотні тисяч, якщо не дорожче.
Побутові безперебійники стільки не коштують. Звичайно, існують і дорогі моделі, але покупець завжди має право вибору. Крім багатого асортименту, ДБЖ мають й інші переваги:
- забезпечують захист електромотора та всієї електроніки ГВП від мережевих перешкод;
- у процесі роботи мало шумлять чи взагалі не видають жодних звуків;
- не потребують специфічного технічного обслуговування у майстрів;
- термін експлуатації мінімум 3-5 років, що залежить від технології та якості вбудованого акумулятора;
- швидкодія - висока швидкість перемикання насоса на альтернативне енергопостачання;
- невеликі габарити та вага.
Види UPS для функціонування циркуляційного насосу
За типом архітектури розрізняють 3 типи безперебійників:
- Резервні;
- Лінійно-інтерактивні;
- Інверторні.
Резервні джерела безперебійного живлення здатні забезпечити лише резервне живлення у разі обриву однофазної мережі. Вони практично ніяк не впливають на мережеві перешкоди, маючи для їх уловлювання всього один пасивний фільтр.
На резерв перемикає протягом 4-12 мс. Принцип роботи пристрою для циркуляційного насоса опалення даного виду:
- постійний струм подається на перетворювач;
- перетворюється на змінний;
- підвищується до 220 Вольт;
- подається споживачеві.
Лінійно-інтерактивне обладнання більш удосконалено. За рахунок вбудованого стабілізатора вони можуть нормалізувати напругу в діапазоні 25% від номіналу. У цьому плані вони є дуже ефективними навіть без підключення резервної батареї. Досягнуто такого ефекту за рахунок автотрансформатора. Він реагує на мережеві коливання. Але ДБЖ не здатне працювати з синусоїдальною формою сигналу з високоточними параметрами, і це мінус.
Інверторні найпросунутіші. У них реалізований метод подвійного перетворення - зі змінного в постійний і знову в змінний. Таке безперебійне обладнання постійно забезпечує акумуляторну енергію і в режимі транзиту не працює. На виході отримуємо синусоїдальний сигнал без спотворень, що ідеально підходить для теплових насосів.
Де замовити блок безперебійного живлення в Україні?
В інтернет-магазині З Торгом дивовижний вибір ДБЖ для альтернативного живлення не тільки циркуляційних насосів, а й іншої техніки, обладнання. В асортименті представлені моделі імпортного та вітчизняного виробництва, якими ми впевнені. Офіційно представляємо інтереси компаній-виробників на території України. У продажу лише оригінальна якість.
Для наших клієнтів ми підготували:
- доставку по всій країні;
- доступну ціну та знижки у період дії акцій, а у нас вони часто;
- оформлення покупки у кредит чи розстрочку за бажанням клієнта;
- оплату у кілька способів;
- на обмін/повернення до 30 днів.