Автокрісла бустери - це один з різновидів дитячих сидінь в автомобілі. Вони призначені для того, щоб безпечно перевозити дітей шкільного віку. Фіксація відбувається за рахунок ременів безпеки, якими укомплектовано цей автомобіль. Оскільки ремені безпеки розраховані на дорослих, то діти, через те, що у них менший зріст, не можуть пристебнутися ними максимально безпечно.
Тому бустер для дітей має основне завдання - підняти дитину на таку висоту, на якій стане безпечним утримання її за допомогою штатних ременів безпеки.
Особливості дитячих бустерів
Якщо посадити дитину в автомобіль без використання бустера і пристебнути його, то ремінь безпеки проходитиме через його обличчя та шию.
Якщо ж використовувати бустери, то маємо такі переваги фіксації:
- Ремінь безпеки розташовується через плече та груди дитини. Це єдине правильне його розташування. У цьому випадку він реально захистить дитину від травми при випадковому різкому гальмуванні чи аварії.
- Поясний пас безпеки розташовується на стегнах, а не на животі, тому він допоможе уникнути травм живота.
Різновиди бустерів: які бувають
В Україні представлені різні види бустерів у продажу. Усі вони розраховані на дітей молодшого та середнього шкільного віку. Це діти у віковому діапазоні від 6 до 12 років та у ваговій категорії від 15 до 36 кг. Вони вже не маленькі, виросли настільки, що звичайне автокрісло з фіксаторами для них не потрібне. Але при цьому дитина шкільного віку - це аж ніяк не доросла людина, тому штатні ремені безпеки їй не підійдуть за розміром.
Для таких школярів розроблені наступні дитячі крісла бустери:
- Без спинки. Найпростіший підйомний пристрій, що піднімає пасажира автомобіля на необхідну висоту. Воно недороге, компактне та легке. Однак повного захисту не надає, бо бічної підтримки немає.
- Зі спинкою. Це складніша версія підйомника. Такий бустер для дитини має три додаткові елементи: високу спинку, підголовник та бічну підтримку. Таким чином він надає додаткового захисту голові та шиї, що особливо актуально при бічних зіткненнях. Спинка таких бустерів зазвичай регулюється по висоті.
Щодо кріплення, то бустери, в переважній більшості, кріпляться штатним ременем безпеки, який встановлений в автомобілі.
Однак є й окремі моделі, які виробник оснащує системою фіксації ISOFIX. Цей варіант надійно кріпиться до сидіння автомобіля, тому під час аварії він не усувається, утримуючи пасажира на місці, захищаючи його від ударів.
Де придбати?
Купити хороший та надійний бустер у машину швидко та просто ви можете у нас в інтернет-магазині. У каталозі магазину STORGOM надані на вибір, як найпростіші бустери, так і покращені моделі, укомплектовані спинкою та бічними поручнями, зі знімними чохлами, які легко мити.
Ціна залежить від конструкції, якості використаних матеріалів, а також від додаткових функцій, що надають комфорту бустерному сидінню.
Ціни на дитячі бустери
Часті питання про дитячі бустери
📢 Які дитячі автокрісла найдешевші ?
На сьогодні найдешевші дитячі автокрісла:
🔥 Які дитячі автокрісла відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії дитячі автокрісла:
💸 Яка ціна на дитячі автокрісла у 2025 році ?
Ціни на дитячі автокрісла у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 829₴
- Максимальна ціна: 2215₴
- Середня ціна: 1737₴
🗲 Які новинки в категорії дитячі автокрісла у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії дитячі автокрісла: