Горищні сходи в інтернет-магазині З Торгом
Сходи для горища - зручне і компактне пристосування, щоб піднятися на верхній поверх або горище. Звичайно, її конфігурацію, розмір продумують ще до початку будівництва дачі або будинку.
Але навіть якщо час минув, будівництво закінчилося, ще не пізно задуматися, який же тип обладнання найкраще впишеться у готовий інтер'єр. Величезний асортимент продукції пропонує Інтернет - магазин, серед нього можна підібрати найбільш оптимальний варіант для власника приватного будинку Києва та інших міст.
Особливості будови сходів на горище
є пристосування для підйому, короба і люка. Короб має по периметру ущільнювач, а люк на горище обов'язково утеплюється.
Складні вироби.3 або 4 секції легко складають у цілісний блок, який закріплюється під стелею. Достатньо невеликого зусилля від будь-якого члена сім'ї, щоб механізм . За допомогою довгої палиці з гачком на кінці власник повинен потягнути за шнур, який вмонтований у кришку люка. Фіксатор відпустить сходи. Пружинний механізм допомагає скласти виріб під стелю.
Ножичнігорищні сходи з люком мають вигляд гармошки. Розкладаючи її, власник просто розпрямляє багатосекційний механізм. Виготовляється тільки із металевого сплаву. Для фіксації використовується пружинний упор, який не дасть конструкції скластися самостійно. Якщо клешневидні моделі не змащувати, то з часом вони починають скрипіти.
Телескопічнамодель для заміського будинку складається із декількох секцій, які висуваються одна з іншої. Також складається, всі частини в'їжджають один в одну, як матрьошки. Виготовляють їх із алюмінієвого сплаву, який полегшує виріб. Замикаючий механізм фіксує необхідну висоту.
Різновиди горищних сходів
Матеріал для виготовлення пристосування може бути різним. Наприклад, дерево. Бук або дуб, як найтвердіші породи дерева, прослужать довго, щоправда і коштують такі вироби не дешево.
Більш потрібними вважаються моделі із сосни, їх ціна доступна найширшим верствам населення. Довговічні, мають естетичний вигляд, плюс, покупка не так б'є по кишені.
Для кріплення ступенів використовується прийом « ластівчин хвіст ». Конструкція виключно проста, але є і мінуси. Сходинки з часом стираються, а дерево вимагає уважного ставлення, щоб виключити можливість загоряння.
Металеві горищні сходи позбавлені цих недоліків. Вони міцні, зберігають привабливий зовнішній вигляд довгі 10-річчя. Оцинкування гарячим способом продовжує термін їх експлуатації, а покриття порошковою фарбою запобігає появі корозії. Сходинки із нанесеними спеціальними насічками, гранично стійкі, так як не дають прослизати підошві взуття.
У комбінованих моделях металеві боковини з'єднані дерев'яними сходами. Просто і безпечно.
Сходи на горище - головні переваги
кут нахилу може лежати в діапазоні від 52о до 72о, нахил регулюється за допомогою спеціального важеля;
допустиме навантаження складає 150 кг;
для зміни загальної висоти у дерев'яних виробів відпилюють зайвий проліт, на металевих - знімають секції;
поручні допоможуть убезпечити підйом на горище користувачеві України;
додаткова фурнітура, у вигляді гумових ковпачків на ніжки, дозволить додати стійкості конструкції ;
є можливість регулювання висоти сходинок.