Сьогодні заміська ділянка - це не просто місце, де можна виростити власний урожай овочів або зібрати соковиті стиглі фрукти та побалувати свою родину екологічно чистими продуктами, а й улюблене місце багатьох городян для відпочинку від міської суєти, нескінченних справ та турбот. А для повноцінного комфортного відпочинку, наодинці або з дружною компанією, не обійтися без альтанки для дачі або, як мінімум, альтанки-гойдалки.
Не варто також думати, що йдеться лише про городян - власників садових ділянок. Багато людей, які постійно проживають у селах або в приватних будинках у невеликих селищах, останнім часом також почали дбати про свій комфорт та повноцінний відпочинок. І вже у досить багатьох подвір'ях у селах та селищах України можна побачити біля сільських садиб різноманітні альтанки для дому, альтанки та навіси.
Намет, альтанка для дачі, павільйон - в даний час практично всі виробники, в асортименті яких є така позиція, як "альтанка для дому" або "альтанка на дачу", пропонують до продажу величезний асортимент споруд, який може задовольнити будь-які запити споживачів такого. товару.
Які бувають альтанки для дому чи дачі?
Найчастіше такими будівлями, як альтанки на дачі, намети чи павільйони, користуються влітку і, іноді, якщо дозволяє тепла погода, - на початку осені чи пізно навесні. Тому, як правило, альтанки для заміської ділянки - це досить легкі споруди, які нескладно монтувати або демонтувати, а також переносити з місця на місце. Служать вони, найчастіше, як величезна парасолька - для захисту від яскравого сонця чи літнього дощу, під час самостійного відпочинку чи посиденьок із сім'єю чи дружньої вечірки.
За метою призначення виділяють кілька типів альтанок:
- для короткочасного відпочинку одного або двох людей - йдеться про альтанки-гойдалки, на яких приємно відпочивати, погойдуючись на теплому вітерці з улюбленою книжкою, а то й подрімати, зручно розтягнувшись, після дня, повної роботи та турбот;
- для проведення вечірок або просто посиденьок невеликою компанією - це, як правило, намети або павільйони, розраховані на 3-4 особи, всередині яких можна зручно розташуватися всією компанією за дружнім столом на зручних лавах;
- для великої кількості людей, наприклад, під час святкування якоїсь події - до 8-10 осіб. У таких альтанках-павільйонах можна не тільки зручно розташуватися, незважаючи на забаганки мінливої погоди, але й розмістити гриль для веселої барбекю-паті або мангал для приготування найкращих у світі шашликів.
Також альтанки розрізняють формою. Вони можуть бути квадратними, прямокутними, чотири або шестигранними. Така різноманітність форм дуже зручна за необхідності розміщення альтанки, наприклад між деревами в саду. За габаритами розміри альтанок можуть коливатися від півтора до восьми метрів у довжину. Крім цього, можна вибрати альтанку без або з дном, зі стінками або без (принцип намету), з вікнами або з москітною сіткою, що вкрай зручно, якщо ділянка розташована у вологому листяному лісі і докучливі комахи можуть перешкодити приємному спілкуванню, особливо у вечірній час .
І ще один важливий критерій для тих, хто не впевнений, що його альтанка буде стаціонарною спорудою та знаходиться в одному місці. Цілком можливо, що на ці вихідні (оскільки вони, за прогнозами синоптиків, мають бути дощовими і досить прохолодними) альтанку краще поставити у безвітряному місці. А через місяць, коли літо буде в самому розпалі, краще вибрати місце з чудовим краєвидом на річку і милуватися течією хвиль за неквапливою бесідою. Йдеться про вагу альтанки. Він може коливатися від 6-10 кг (звісно ж, це без урахування столу та лавок) до 100-110 кг.
Будь-який із параметрів, які були названі вище, безумовно впливає на ціну альтанки. Однак було б помилкою думати, що альтанки для дачі - це прерогатива лише заможних людей. Зараз у багатьох інтернет-магазинах можна знайти досить недорогі, але не менш комфортні альтанки.
Відповідно, щоб правильно вибрати альтанку, необхідно відповісти лише на кілька запитань:
- мета придбання альтанки. Чи буде це, наприклад, альтанка-гойдалка чи намет, де можна розставити лави та столик?
- скільки людей ви плануєте розміщувати у альтанці?
- чи потрібні вам додаткові опції - днище, стіни, москітна сітка і т.д. - Або достатньо придбати альтанку-намет?
- чи буде це достатньо стаціонарною спорудою, чи воно має бути зручним для частого переміщення?
Де придбати альтанку для саду ?
У нашому інтернет-магазині storgom.ua ви можете не тільки вибрати та купити найбільш підходящий вам варіант альтанки, але й за необхідності отримати консультацію нашого фахівця.
Часті питання про садові альтанки для дачі
📢 Які альтанки найдешевші ?
На сьогодні найдешевші альтанки:
🔥 Які альтанки відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії альтанки:
💸 Яка ціна на альтанки у 2025 році ?
Ціни на альтанки у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 99000₴
- Максимальна ціна: 99000₴
- Середня ціна: 99000₴
🗲 Які новинки в категорії альтанки у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії альтанки: