Балончик для пневматики - це металевий резервуар, заповнений стисненим газом чи повітрям. Він є аксесуаром, який необхідний для того, щоб привести в дію газову пневматичну зброю. Це основне джерело енергії для виконання стрілянини в газобалонних пістолетах та гвинтівках.
Які є види газових балончиків для пневматики
Не всі балони для пневматики заправлені одним і тим самим газом. В Україні найбільш поширеним є газовий балончик, який заправлений вуглекислим газом, але є й інші види.
- Балончик CO2. Він наповнений зрідженим вуглекислим газом. Це найпопулярніші види газових балончиків. Балончик CO2 можна купити в різних обсягах. Найчастіше, це компактний об'єм на 22 г, але є і більші ємності - на 88 г. Популярність його пояснюється доступною ціною і стабільною роботою. Купити балончики CO2 варто ще й тому, що вуглекислий газ підходить для більшості пневматичних пістолетів, автоматичних та снайперських гвинтівок, усіх видів страйкбольної газової зброї. Ємність з вуглекислим газом надійна та безвідмовна, не шкодить механізмам газового пістолета, єдиний мінус - зниження ефективності при низьких температурах навколишнього середовища. На холоді (нижче за +10 градусів) газ втрачає здатність до максимального стиску.
- Балончик Green Gas. «Зелений газ» - це скраплений пропан з додаванням збройного мастила. Він застосовується у страйкбольних пістолетах типу GBB. Такі балончики зручні тим, що мастило для зброї не потрібно використовувати.
- HPA-системи - це великі балони, наповнені не газом, а стисненим повітрям. Область його використання - найпотужніші моделі стрілецької пневматики, у тому числі спортивна та снайперська зброя. Оскільки ємності великі, то тиск у зброї виходить постійний і досить високий для сильної потужності. Крім того, повітряна суміш ніяк не реагує на знижену температуру навколишнього середовища. Мінус у тому, що для подачі газу необхідний додатковий пристрій у вигляді шлангу та регулятора.
Як вибрати?
Для того, щоб купити балончик для пневматики, що найбільше підходить для вашої зброї, слід переконатися в його сумісності з газовим приводом. У техпаспорті газового пістолета або гвинтівки завжди є вказівка, який тип балончика підтримує вашу зброю. Найчастіше це вуглекислий газ CO2, але може бути рекомендація використовувати Green Gas або HPA-балон.
Крім типу газу ще важливо визначитися з об'ємом балончика. Як правило, газові пістолети переважно розраховані на 12-грамові CO2-балончики. Тому, якщо у ваші завдання входить часта стрілянина, то краще придбати упаковку з декількох компактних балончиків.
Якщо ж заплановані інтенсивні тренувальні стрільби, то великий балон з повітрям HPA-системи - це вигідне рішення та дуже економне (у довгостроковій перспективі). Тим більше, його зручно використовувати і для стрілянини за холодної погоди. А ось популярні CO2-балончики менш ефективні, якщо температура повітря несподівано знижується.
Де придбати?
Купити балон CO2 для пневматики в Україні ми рекомендуємо в нашому інтернет-магазині, де представлені найякісніші моделі з різною ємністю.
На сайті STORGOM можна купити газові балончики від відомого американського бренду Crosman, а також від німецької торгової марки Umarex. Це найкращі та перевірені бренди, які гарантують надійну роботу вашої пневматики, продовжують термін служби газової зброї. Ціна залежить від обсягу балона (кількості у ньому газу).
Часті питання про балончики для пневматики
📢 Які балончики CO2 для пневматики найдешевші ?
На сьогодні найдешевші балончики CO2 для пневматики:
🔥 Які балончики CO2 для пневматики відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії балончики CO2 для пневматики:
💸 Яка ціна на балончики CO2 для пневматики у 2025 році ?
Ціни на балончики CO2 для пневматики у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 23₴
- Максимальна ціна: 423₴
- Середня ціна: 223₴
🗲 Які новинки в категорії балончики CO2 для пневматики у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії балончики CO2 для пневматики: