Агроволокно покривне , створене з поліпропілену - це екологічно безпечний матеріал, що по своїй суті нагадує традиційну тканину завдяки своїй тонкій і пористій структурі. Цей матеріал відрізняється здатністю пропускати сонячне світло, захищаючи при цьому від шкідливих ультрафіолетових променів. Відмінно зберігає вологість, забезпечуючи ідеальний баланс підтримки сприятливого мікроклімату під покриттям. Такі умови сприяють здоровому зростанню та розвитку рослин, прискорюють формування плодів. Агроволокно на зиму може використовуватися для захисту різноманітних рослин, включаючи овочеві культури, дерева, ягідні чагарники та квіткові насадження завдяки своїм універсальним характеристикам та широкому спектру застосування.
Відмінні риси агроволокна від морозів
Агроволокно покривне - це універсальний помічник для садівників та городників у зимовий період. Цей матеріал чудово підходить не тільки для спорудження теплиць, а й для захисту рослин у відкритому ґрунті. Його легкість дозволяє створювати захисні мішки, якими можна вдягати рослини, забезпечуючи їм надійний захист. Ось деякі його корисні властивості:
- матеріал виділяється своєю здатністю пропускати воду, світло та повітря, що вкрай важливо для нормального розвитку рослин;
- захищає зелені насадження від низьких температур до -5 ° С, перегріву у сонячні дні, а також від атак комах, гризунів та птахів;
- на відміну від теплиць та парників, для його використання не обов'язковим є монтаж додаткових каркасів, що значно спрощує життя садівників;
- сприяє прискоренню росту рослин та підвищує врожайність овочів та ягід, завдяки створенню оптимального мікроклімату;
- можна використовувати всередині вже наявних теплиць, на відкритих грядках, також для організації міні-парників для окремих рослин.
Залежно від потреб, є два різновиди цього матеріалу: агроволокно середньої щільності (15-35 г/м²) ідеально підходить для використання на відкритих грядках без додаткових конструкцій. У той же час, агроволокно від заморозків високої густини (35-60 г/м²), рекомендується для захисту рослин у більш контрольованих умовах, таких як теплиці та парники, де воно натягується на спеціальні каркаси.
Як використати агроволокно для укриття на зиму?
Для встановлення агроволокна на ділянці його слід акуратно закріпити за допомогою каменів, землі або спеціальних елементів, що зміцнюють уздовж країв. Забирати біле покриття рекомендується через місяць після останніх холодів. Щоб забезпечити його безпеку до нового сезону, слід ретельно очистити його від бруду, промити в чистій воді, висушити і акуратно скласти. Зберігання переважно здійснювати у прохолодному місці без доступу світла.
Виноград часто утеплюють агроволокном на зиму. Для цього лозу обмотують у кілька шарів. Обгорнуту лозу та зону біля коріння можна додатково прикрити землею. Невеликі плодові та декоративні дерева вкривають подібністю до мішків, виготовлених з агротканини. Крону та стовбури дерев можна обмотати окремо. Агроволокно також використовують для полуниці або чагарників. Для цих цілей можна стелити волокно прямо на стебла або гілки, або для зручності звести невисокий каркас.
Де придбати агроволокно від заморозків?
В інтернет-магазині STORGOM представлений широкий асортимент полотна для укриття рослин на зиму. Завдяки прямим поставкам від виробників ми можемо запропонувати найоптимальніші ціни , тому ви можете купити покривне агроволокно недорого . Продаж та доставка здійснюється по всій Україні .